Записаться на прием Оставить отзыв Позвоните мне

Украина, г. Черновцы, ул. Владислава Трепка, 1А

УКРРУС
ГлавнаяОтзывы
Страница временно недоступна.
Алина Петровна Панчук
19 марта 2021
2 дні після лабіопластики,надіюся на гарні результати,дякую Богу за таких лікарів
Катерина
17 марта 2018
Уже минуло два місяці після лабіопластики, результат відмінний!Величезне спасибі за професіоналізм, уважність і делікатність.
Владислава
19 декабря 2017
Відверто і з подробицями про таку проблему писати не буду. Просто озвучу те, що проблема була - і мені допомогли від неї позбутися саме в цій клініці. Величезне спасибі.
Юлия
08 декабря 2017
В клинике мне помогли быстро избавиться от неприятной проблемы. Спасибо Екатерине Юрьевне! Маленький разрез и за час избавилась от проблемы.
Галина
02 декабря 2017
Лікарем і клінікою залишилася дуже задоволена. Привітне ставлення персоналу на рецепції, ціни адекватні. Лікаря буду рекомендувати дівчулям.)))
Карина
24 ноября 2017
Огромная благодарность за качественную работу при оказании помощи по решению моих интимных проблем.
Вероника
21 ноября 2017
Хочу сказать огромное спасибо Екатерине Юрьевне! Доктор — профессионал. Прием ведет полноценный, внимательно опрашивает, никаких лишних назначений, все по сути. Я долго искала гинеколога, поэтому есть с чем сравнить. Екатерина Юрьевна решила мою проблему, я осталась довольна результатом. Спасибо еще раз!
Тамара
16 ноября 2017
Зробила кольпографію місяць тому. Загоєння пройшло дуже швидко. Клініка відмінна, хірург професіонал, так що, якщо відчуваєте проблеми, не зволікайте, а дійте.
Ольга
10 ноября 2017

Операція лабіопластика була для мене першою моєю в житті, знайомі порадили клініку. Все пройшло швидко, дискомфорту ніякого, по відчуттях - зуби лікувати і то страшніше. Вдячна Катерині Юріївні за відповідальний підхід до своєї роботи, за доброту і розуміння. Всім раджу, нічого страшного в інтимній пластиці немає.

Marina
06 ноября 2017
Екатерина Юрьевна Вы изменили мне жизнь! Низкий уклон Вам!!!
Александра
02 ноября 2017
Спасибо за помощь!
Світлана
09 октября 2017

Хочу подякувати від щирого серця прекрасному лікарю Катерині Гуменній. Це висококваліфікований фахівець, але крім цього, вона доброзичлива і дуже позитивна людина! Результатом обох операцій задоволена, період реабілітації пройшов швидко. Самопочуття після операції було прекрасне. Величезне спасибі всьому колективу за злагоджену і професійну роботу і уважне ставлення до пацієнтів. 

Оксана
02 октября 2017

Щиро дякую головному лікарю за чудову роботу. Операцію навіть не помітила, так як все пройшло швидко та спокійно. Ще раз дякую за успішну операцію.

Оставьте свой отзыв о качестве наших услуг:

Екатерина ГуменнаяВрач гинеколог, гинеколог-эстетист,
в клинике ПластАрт управляет
направлением Intimkrasa
Переходите на Telegram-канал
Откровенно поговорим об интимном
Сканируйте QR-код

TELEGRAMили переходите по ссылке@intimkrasaСпецифика профессии не позволяет
показать много интересной информации
в Instagram и Facebook