Записатись на прийом Залишити відгук Зателефонуйте мені

Україна, м. Чернівці, вул. Владислава Трепка, 1А

УКРРУС
ГоловнаВідгуки
Алина Петровна Панчук
19 березня 2021
2 дні після лабіопластики,надіюся на гарні результати,дякую Богу за таких лікарів
Катерина
17 березня 2018
Уже минуло два місяці після лабіопластики, результат відмінний!Величезне спасибі за професіоналізм, уважність і делікатність.
Владислава
19 грудня 2017
Відверто і з подробицями про таку проблему писати не буду. Просто озвучу те, що проблема була - і мені допомогли від неї позбутися саме в цій клініці. Величезне спасибі.
Юлия
08 грудня 2017
В клинике мне помогли быстро избавиться от неприятной проблемы. Спасибо Екатерине Юрьевне! Маленький разрез и за час избавилась от проблемы.
Галина
02 грудня 2017
Лікарем і клінікою залишилася дуже задоволена. Привітне ставлення персоналу на рецепції, ціни адекватні. Лікаря буду рекомендувати дівчулям.)))
Карина
24 листопада 2017
Огромная благодарность за качественную работу при оказании помощи по решению моих интимных проблем.
Вероника
21 листопада 2017
Хочу сказать огромное спасибо Екатерине Юрьевне! Доктор — профессионал. Прием ведет полноценный, внимательно опрашивает, никаких лишних назначений, все по сути. Я долго искала гинеколога, поэтому есть с чем сравнить. Екатерина Юрьевна решила мою проблему, я осталась довольна результатом. Спасибо еще раз!
Тамара
16 листопада 2017
Зробила кольпографію місяць тому. Загоєння пройшло дуже швидко. Клініка відмінна, хірург професіонал, так що, якщо відчуваєте проблеми, не зволікайте, а дійте.
Ольга
10 листопада 2017

Операція лабіопластика була для мене першою моєю в житті, знайомі порадили клініку. Все пройшло швидко, дискомфорту ніякого, по відчуттях - зуби лікувати і то страшніше. Вдячна Катерині Юріївні за відповідальний підхід до своєї роботи, за доброту і розуміння. Всім раджу, нічого страшного в інтимній пластиці немає.

Marina
06 листопада 2017
Екатерина Юрьевна Вы изменили мне жизнь! Низкий уклон Вам!!!
Александра
02 листопада 2017
Спасибо за помощь!
Світлана
09 жовтня 2017

Хочу подякувати від щирого серця прекрасному лікарю Катерині Гуменній. Це висококваліфікований фахівець, але крім цього, вона доброзичлива і дуже позитивна людина! Результатом обох операцій задоволена, період реабілітації пройшов швидко. Самопочуття після операції було прекрасне. Величезне спасибі всьому колективу за злагоджену і професійну роботу і уважне ставлення до пацієнтів. 

Оксана
02 жовтня 2017

Щиро дякую головному лікарю за чудову роботу. Операцію навіть не помітила, так як все пройшло швидко та спокійно. Ще раз дякую за успішну операцію.

Залиште свій відгук про якість наших послуг:

Катерина ГуменнаЛікар гінеколог, гінеколог-естетист,
в клініці ПластАрт керує напрямком
Intimkrasa
Переходьте на Telegram-канал
Відверто поговоримо про інтимне
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@intimkrasaСпецифіка професії не дозволяє
показати багато цікавої інформації
в Instagram та Facebook