Записатись на прийом Залишити відгук Зателефонуйте мені

Україна, м. Чернівці, вул. Владислава Трепка, 1А

УКРРУС
ПослугиНехірургічні послуги
PHOTO
Консультація лікаря
PHOTO
Хірургічні послуги
PHOTO
Нехірургічні послуги

Інтимна корекція мезонитками

Ще зовсім нещодавно тема естетичної гінекології могла викликати усмішки у багатьох людей, які сприймали її як щось неприйнятне. Але все змінюється, і вже сьогодні під естетичною хірургією розуміється не тільки краса статевих органів, але й здоровий психічний стан та сексуальне життя жінок. Адже, ні для кого не таємниця, що статеві органи, які зазнали зміни під впливом років, або механічних пошкоджень, більш сприятливі до впливу інфекцій. Результатом такого впливу можуть бути різноманітні хронічні запалення, вірусні захворювання та навіть зниження лібідо. Сучасна інноваційна методика ліфтингу саморозсмоктувальними нитками є важливим досягненням не тільки косметології взагалі, але й естетичної гінекології зокрема. Вона робить можливим моделювання будь – яких частин жіночого тіла, навіть тих, куди доступу, здавалось, не існувало. Інтимна корекція мезонитками дозволяє вирішити різноманітні естетичні проблеми, повернути здоров’я жінці та гармонію у її статеве життя.

Корекція інтимної зони мезонитками робить можливим:

  • Повернення об’єму та пружності статевим губам;
  • Покращення стану шкіри;
  • Зменшення або звуження входу у піхву;
  • Зміцнення стінок піхви.

Використання мезониток абсолютно безпечно для організму людини, адже вони вироблені із сучасного гіпоалергенного саморозсмоктувального матеріалу та повністю сумісні з організмом, не викликають відторгнення. Такі нитки розсмоктуються протягом двох років максимум, але залишаюсь після себе каркас із нового колагенового волокна, який дозволяє утримувати форму тканин протягом довгого часу. Під час процедури на шкіряну поверхню наноситься знеболюючий крем, подальше введення ниток абсолютно безболісне. Такий метод безпечний, адже він не потребує надрізів, а місця входу голки дуже швидко загоюються. Одразу після корекції мезонитками, ціна якої може варіюватись, пацієнтка повертається до звичного життєвого ритму. Звісно, можливий невеликий набряк, або незначні почервоніння, але вони зникають вже на наступний день.

Результат корекції

Основна перевага інтимної корекції мезонитками у клініці полягає в тому, що результат можна побачити і відчути відразу після процедури. Вже через тиждень ефект посилюється та тримається в середньому до двох років. Усі наші пацієнтки, що зробили підтяжку статевих губ мезонитками, залишаються дуже задоволені результатами. Варто також зазначити, що мезонитки можуть використовуватись і в інших методиках естетичної хірургії, доповнюючи їх ефект. Зробіть корекцію мезонитками та поверніть своєму статевому життю минулі відчуття, гармонію і сексуальність.

Катерина ГуменнаЛікар гінеколог, гінеколог-естетист,
в клініці ПластАрт керує напрямком
Intimkrasa
Переходьте на Telegram-канал
Відверто поговоримо про інтимне
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@intimkrasaСпецифіка професії не дозволяє
показати багато цікавої інформації
в Instagram та Facebook