Записатись на прийом Залишити відгук Зателефонуйте мені

Україна, м. Чернівці, вул. Владислава Трепка, 1А

УКРРУС
ГоловнаПро лікаря

Інтимна пластика. Наскільки важливий лікар?

Інтимна пластика - поняття узагальнене, але в цілому, це комплекс операцій та маніпуляцій, спрямований на корекцію асиметрії, виправлення природних недоліків, післяопераційних або післяпологових слідів.

 

Головною метою інтимної пластики є повернення жінці впевненості в собі, любові до свого тіла, а також нових, яскравих відчуттів, які могли бути втраченими з часом, або внаслідку різноманітних факторів. У будь - якому разі, все, чого на сьогодні досягла інтимна хірургія, спрямоване на покращення жіночого життя не тільки повсякденного, але і статевого.

На що варто звертати увагу?

Отже, ви вирішили звернутися за кваліфікованою допомогою, про що варто пам'ятати? Слід виділити декілька основних факторів, що мають вплинути на Ваше рішення:

  • Клініка. Тут спрацьовує той самий принцип, що й під час знайомства з людиною: Ви складаєте своє перше враження в залежності від зовнішнього вигляду. Клініка, де Ви будете оперуватись, має бути затишною, Вам повинно бути, в першу чергу, комфортно.
  • Оснащення . Вірогідність успішного результату набагато залежить від якості та сучасності апаратури, якою буде проводитись операція. Сучасне обладнання дозволяє провести більшість операцій за короткий час, та довести до мінімуму післяопераційну реабілітацію.
  • Останній у цьому переліку, але далеко не останній вирішальний фактор для Вас - персонал клініки. Саме від кваліфікації, досвіду та уміння лікаря інтимної пластики залежить кінцевий результат. Жінка - дуже чутливе, тендітне створіння, тому під час вибору лікаря, дуже важливо, наскільки тісний зв'язок установлюється між лікарем та пацієнтом.

Чому саме ми?

Клініка PlastArt - саме те місце, де усі вищенаведені фактори поєднуються в одне ціле, що робить нас кращими. Команда медиків , які працюють злагоджено із лікарем гінекологом - Катериною Гуменною, це люди своєї справи, кваліфіковані професіонали, які використовують тільки кращий світовий досвід з питань естетичної гінекології у своїй роботі.

 

Ми зацікавлені у позитивному результаті та ефективній співпраці не менше за Вас, і саме це зробить нашу співпрацю результативною та плідною.

Катерина ГуменнаЛікар гінеколог, гінеколог-естетист,
в клініці ПластАрт керує напрямком
Intimkrasa
Переходьте на Telegram-канал
Відверто поговоримо про інтимне
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@intimkrasaСпецифіка професії не дозволяє
показати багато цікавої інформації
в Instagram та Facebook