Записатись на прийом Залишити відгук Зателефонуйте мені

Україна, м. Чернівці, вул. Владислава Трепка, 1А

УКРРУС
ПослугиКонсультація лікаря
PHOTO
Консультація лікаря
PHOTO
Хірургічні послуги
PHOTO
Нехірургічні послуги

Гінекологічний огляд та професійна консультація

Жінки – дуже тендітні створіння, які потребують уваги та розуміння і вони, звичайно, варті цього. Нажаль, сьогодні дуже мало лікарень, відвідуючи які, туди хочеться повернутися знову. Звичайно, гінеколог – це не той лікар, до якого хотілось би постійно повертатися, та будь–якій дорослій жінці відомо, що найменш один раз на рік треба проходити контрольний огляд. І тут стає те саме делікатне питання, з яким, мабуть, стикалася кожна: як знайти лікаря, з яким буде зручно та комфортно. Людину, яка вислухає та дасть потрібну пораду. Клініка естетичної гінекології Катерини Гуменної – саме те місце, де ви зможете знайти кваліфікованих спеціалістів, майстрів своєї справи та людей, яким не байдужі ви і ваше здоров’я. Ми підходимо до кожного окремого пацієнта індивідуально, враховуючи його потреби і інтереси.

Види гінекологічних послуг для жінок

Наша клініка надає наступні види консультацій жінок:

1. Первинна консультація з оглядом.

Первинний огляд гінеколога дозволяє попередити з’явлення проблем, а у разі їх наявності, своєчасно їх вирішити. Під час такої консультації пацієнт знайомиться зі своїм майбутнім лікарем, виявляються особливості жіночого організму та циклу, збирається анамнез, проводиться пальпація молочних залоз. Доктор вносить виявлені дані до медичної книжки.

2. Первинна консультація з оглядом та взяттям мазків (цитологія/флора).

Вона містить в собі все, що вже було зазначене вище, але, якщо під час огляду у лікаря з’являються підозри на захворювання чи запалення (вагініт, кандидоз, тощо), береться гінекологічний мазок (на флору) та бактеріальний посів, який дозволяє виявити кислотність середовища.

3. Повторна консультація гінеколога з оглядом.

Під час повторної консультації перевіряються аналізи, якщо вони були призначені раніше. В разі виявлення запалення або хвороби, гінеколог призначає лікування та дату наступного візиту. Протягом повторної консультації проводиться огляд та перевіряється дія призначеного лікування.

Катерина ГуменнаЛікар гінеколог, гінеколог-естетист,
в клініці ПластАрт керує напрямком
Intimkrasa
Переходьте на Telegram-канал
Відверто поговоримо про інтимне
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@intimkrasaСпецифіка професії не дозволяє
показати багато цікавої інформації
в Instagram та Facebook