Записатись на прийом Залишити відгук Зателефонуйте мені

Україна, м. Чернівці, вул. Владислава Трепка, 1А

УКРРУС
ПослугиХірургічні послуги
PHOTO
Консультація лікаря
PHOTO
Хірургічні послуги
PHOTO
Нехірургічні послуги

Лабіопластика

 

Редукція малих статевих губ, або лабіопластика – різновид пластичної операції, спрямованої на зменшення їх розміру, або усунення асиметрії, викликаної гормональними, післяродовими змінами або індивідуальними особливостями організму.

 

Гіпертрофія малих статевих губ може бути результатом впливу багатьох факторів, наприклад:

  • стрімке зменшення ваги;
  • вагітність і пологи;
  • гормональний дисбаланс;
  • надмірно активне статеве життя;
  • травми;
  • вікові зміни;

Результатом такого збільшення може бути дискомфорт під час статевого акту, заняття спортом. Крім того, це може призвести до певних проблем з гігієною. Варто також зазначити, що завеликі статеві губи дуже часто схильні до травмування, що супроводжується больовими відчуттями.

 

Звісно, розмір – величина не фіксована, але вважається, що в нормі при розтягуванні малі статеві губи не мають перевищувати 4 - 5 сантиметрів і 1 сантиметр в стані спокою.

Анестезія. Порядок проведення операції

Лабіопластика здійснюється під місцевою анестезією. Обов’язковим є обстеження пацієнтки перед хірургічним втручанням. Здається аналіз крові, ПРС, аналіз крові на HbsAg, антитіла до HCV, ВІЛ та мазок на флору. В день операції, пацієнтка має видалити все волосся в зоні геніталій та спорожнити сечовий міхур. Редукція виконується шляхом видалення зайвої шкіри, відносно до будови зовнішніх статевих губ, яка суто індивідуальна.

 

На сьогоднішній день варто виділити два основних види лабіопластики – це лінійна резекція зайвої частини малої статевої губи, та редукція V-образних клаптів з обох сторін. Перший метод усуває природну складчастість країв, другий залишає складчастість та природну пігментацію.

Скільки триває операція?

В середньому процедура займає приблизно годину. Вже через декілька годин пацієнтка зможе покинути клініку, а через 3 – 4 тижні - повернутися до повноцінного життя. Ціна редукції статевих губ дуже індивідуальна, цю інформацію можна отримати на консультації гінеколога.

Катерина ГуменнаЛікар гінеколог, гінеколог-естетист,
в клініці ПластАрт керує напрямком
Intimkrasa
Переходьте на Telegram-канал
Відверто поговоримо про інтимне
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@intimkrasaСпецифіка професії не дозволяє
показати багато цікавої інформації
в Instagram та Facebook