Записатись на прийом Залишити відгук Зателефонуйте мені

Україна, м. Чернівці, вул. Владислава Трепка, 1А

УКРРУС
ПослугиХірургічні послуги
PHOTO
Консультація лікаря
PHOTO
Хірургічні послуги
PHOTO
Нехірургічні послуги

Кольпорафія – беспечна пластична хірургія в клініці естетичної гінекології Катерини Гуменної

Кольпорафія – це різновид пластичної хірургії, спрямований на корекцію стінок піхви. Під час розширення, або опущення піхви, кожна дія жінки супроводжується дискомфортом та неприємними відчуттями, а інколи вони залишаються навіть у стані спокою. Все це заважає не тільки повноцінному статевому життю, але ж і повсякденному. Саме для повернення гармонії у всі прояви жіночого життя рекомендується кольпорафія, ціна якої вже не важлива коли мова йде про жіночу сексуальність та її задоволення.

Сьогодні виділяють три найпоширеніших види кольпорафії:

  • задня (пластика задньої стінки піхви)
  • передня (пластика передньої стінки піхви)
  • кольпорафія одночасно обох стінок

Опущення задньої стінки піхви часто є наслідком післяродової травми, наприклад розриву промежини або згибу леватора матки в пологах, що були не ушиті чи неякісно відновлено цілісність тканин. В цьому випадку стінка розтягується та піхва має вигляд великого мішка. Будь – яка напруга пресу, під час підйому важких предметів або натуження ще більше розтягує задню стінку піхви, та тягне сусідні органи – сечовий міхур та пряму кишку. Аби запобігти ускладненням, призначається задня кольпорафія, під час якої надлишок розтягнутої частини видаляється, а м’язово – фасциальні тканини відновлюються.

Корекція передньої стінки піхви

Передня кольпорафія виконує такі самі завдання, як і задня, але під час такої операції коригуються стан протилежної стінки. Складність операції може варіюватися від ступеню розтягнення, опущення. В разі, якщо є загроза опущення матки, методика хірургічного втручання коригується спеціалістами.

 

Тільки у дуже рідкісних випадках вдається обмежитись одним з двох видів кольпорафії. Як правило, обидва типи хірургічного втручання застосовуються одночасно. Це дає можливість повернути піхві минулу пружність та еластичність, а жінці – комфортне і гармонійне життя.

Катерина ГуменнаЛікар гінеколог, гінеколог-естетист,
в клініці ПластАрт керує напрямком
Intimkrasa
Переходьте на Telegram-канал
Відверто поговоримо про інтимне
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@intimkrasaСпецифіка професії не дозволяє
показати багато цікавої інформації
в Instagram та Facebook