Записатись на прийом Залишити відгук Зателефонуйте мені

Україна, м. Чернівці, вул. Владислава Трепка, 1А

УКРРУС
ПослугиХірургічні послуги
PHOTO
Консультація лікаря
PHOTO
Хірургічні послуги
PHOTO
Нехірургічні послуги

Пластика навколокліторальної зони: показання та види

 

Сьогодні великий досвід естетичної пластики дозволяє вирішити будь – які проблеми жінок, навіть найделікатніші. Кожна жінка унікальна та неповторна, у кожної є свої особливості. І хоч себе треба любити у всіх своїх проявах, часом, це може бути не так просто.

 

Пластика навколокліторальної зони є однією з найпопулярніших операцій естетичної хірургії сьогодення. Завдяки їй кожна жінка має можливість позбавитись комплексів стосовно особливостей будови клітору, підвищити його чутливість під час інтимного контакту.

Найбільш розповсюджені причини пластики навколокліторальної зони

  • дуже маленький клітор;
  • завеликий клітор;
  • велика кількість шкіри навколо;
  • наявність рубців або спайок.

В разі, якщо клітор дуже маленький, оргазм у жінки може бути мало вираженим, а іноді зовсім відсутнім. Завеликий клітор може визивати больові відчуття під час інтенсивного стимулювання протягом статевого контакту. Коли навколо клітора дуже багато шкіри, це ускладнює його відкриття та гальмує оргазм, а рубці, які можуть бути наслідками пологів а також гінекологічних операцій, просто роблять цю тендітну зону непривабливою для партнера.

Види естетичної пластики навколокліторальної зони

  • естетична;
  • функціональна;

Деталі естетичної пластики

Головною задачею естетичної пластики є збільшення або зменшення розмірів клітору, надання йому привабливості. Що ж до функціональної пластики, то це вже усунення рубців, зайвої шкіри навколо клітора, інколи навіть зміщення клітору ближче до входу у піхву. Складність кожної операції залежить у кожному окремому випадку від глобальності проблеми, яка має бути виправлена. Інтимна хірургія має проводитись після закінчення менструації, тривалість її може варіювати від 40 хвилин до однієї години із використанням місцевого або загального наркозу, залежно від складності та особливості кожної окремої пацієнтки.

Катерина ГуменнаЛікар гінеколог, гінеколог-естетист,
в клініці ПластАрт керує напрямком
Intimkrasa
Переходьте на Telegram-канал
Відверто поговоримо про інтимне
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@intimkrasaСпецифіка професії не дозволяє
показати багато цікавої інформації
в Instagram та Facebook