Записатись на прийом Залишити відгук Зателефонуйте мені

Україна, м. Чернівці, вул. Владислава Трепка, 1А

УКРРУС
ПослугиХірургічні послуги
PHOTO
Консультація лікаря
PHOTO
Хірургічні послуги
PHOTO
Нехірургічні послуги

Ліпосакція лобка та надлобкової ділянки

Ліпосакція лобкової зони – це малотравматична, абсолютно безпечна процедура інтимної хірургії, основною метою є видалення надлишків жирової тканини та шкіри. Вона може проводитись як окремо, так і бути складовою загальної ліпосакції на талії та животі. І у жінок, і у чоловіків процедура однакова, та полягає у позбавленні від зайвого жиру за допомогою проколів спеціальною медичною апаратурою.

 

Ліпосакція лобка та надлобкової зони призначається в разі надмірного скупчення жирової тканини, внаслідок чого, шкіра розтягується та звисає. Якщо видалення жиру замало для очікуваного естетичного ефекту, шкіра може підтягуватись, а її надлишки видалятись.

Підготовка до операції

Вважаючи, що такий різновид хірургії проводиться тільки із естетичних міркувань, спеціальних медичних вимог не існує. Головним є вирішити разом з лікарем, якою має бути ця зона та ступінь її корегування. На консультації проводиться огляд проблемної зони, визначення, наскільки важкою буде корекція лобка.

 

Підготовча процедура вимагає проходження загального огляду, взяття крові на аналіз та виявлення захворювань (сифілісу, гепатиту, ВІЛ).

Проведення операції

Ліпосакція надлобкової ділянки проводиться під місцевою анестезією, та триває в середньому від тридцяти хвилин до години. Лікар намічає розмітку, на якій потім робляться невеликі проколи або надрізи. Жирова тканина розріджується спеціальнім медичним розчином, або під впливом ультразвуку, після чого висмоктується вакуумом через трубочки – канюлі.

Реабілітація

Протягом декількох днів (індивідуальний показник) після проведення ліпосакції, пацієнт може відчувати підвищену температуру, мати невеликі синці та болісні відчуття у зоні впливу. В цей період краще виключити фізичні навантаження, статеві акти та слідувати рекомендаціям лікарів. Протягом двох місяців, доки не зійдуть набряки, рекомендується носити компресійну білизну.

 

Пацієнти клініки естетичної гінекології Катерини Гуменної завжди залишаються задоволені результатом та компетенцією спеціалістів.

Катерина ГуменнаЛікар гінеколог, гінеколог-естетист,
в клініці ПластАрт керує напрямком
Intimkrasa
Переходьте на Telegram-канал
Відверто поговоримо про інтимне
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@intimkrasaСпецифіка професії не дозволяє
показати багато цікавої інформації
в Instagram та Facebook