Записатись на прийом Залишити відгук Зателефонуйте мені

Україна, м. Чернівці, вул. Владислава Трепка, 1А

УКРРУС
ПослугиХірургічні послуги
PHOTO
Консультація лікаря
PHOTO
Хірургічні послуги
PHOTO
Нехірургічні послуги

Ліпофілінг. Корекція великих статевих губ

Ліпофілінгом або ліпоскульптурою називають процес омолодження та корекції форм за рахунок пересадки власної жирової тканини з одної ділянки тіла на іншу. Хоча це хірургічна методика, вона не потребує великих розрізів, адже взяття та ін’єкція біологічного матеріалу виконуються за допомогою спеціальних шприців.

 

Завдяки цій методиці, сьогодні можливо виправити не тільки форму підборіддя або грудей, але й вплинути на інтимне життя жінки, повернути йому фарби та різноманітність.

 

Ліпофілінг - відносно нова процедура на сьогоднішній день, про яку багато хто не знає, проте вона стрімко розвивається, та завойовує своїх прихильників. Найбільш популярною серед методик інтимної ліпоскульптури є корекція великих статевих губ.

Як проходить операція?

Під час проведення процедури, у великі статеві губи вводиться власна жирова тканина, що дозволяє скоректувати їх форму та об’єм, а це, в свою чергу, не тільки надає естетичності, а й у декілька разів покращує якість статевих відносин.

В яких випадках проводиться?

Слід виділити найбільш розповсюджені причини корекції великих статевих губ ліполіфтингом:

  • асиметрія;
  • незадоволеність формою чи об’ємом;
  • вікові або гормональні зміни цієї зони;
  • вроджена патологія.

Чому варто обрати саме нас?

Ліполіфтинг великих статевих губ є абсолютно безпечною процедурою завдяки використанню власного біологічного матеріалу, що гарантує повну сумісність. За бажанням клієнтки процедура може проводитись як під загальним, так і місцевим наркозом. Та попри усю легкість, така пластика потребує від лікаря достатнього знання і досвіду, і саме такими якостями володіють фахівці клініки естетичної гінекології Катерини Гуменної. Наші лікарі дуже відповідально відносяться до виконання своїх обов’язків. Кожна жінка для нас унікальна і варта уваги та розуміння, які із задоволенням приділяються.

Катерина ГуменнаЛікар гінеколог, гінеколог-естетист,
в клініці ПластАрт керує напрямком
Intimkrasa
Переходьте на Telegram-канал
Відверто поговоримо про інтимне
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@intimkrasaСпецифіка професії не дозволяє
показати багато цікавої інформації
в Instagram та Facebook