Записатись на прийом Залишити відгук Зателефонуйте мені

Україна, м. Чернівці, вул. Владислава Трепка, 1А

УКРРУС
ПослугиХірургічні послуги
PHOTO
Консультація лікаря
PHOTO
Хірургічні послуги
PHOTO
Нехірургічні послуги

Пластика входу в піхву

Незважаючи на стрімкий розвиток медицини і пластики зокрема, тема інтимної хірургії й досі залишається табуйованою для багатьох жінок. Але варто зазначити на тому, що досягнення у сфері естетичної хірургії, пластика входу в піхву вже повернула гармонію та щастя великій кількості сімей.

 

Сучасна жінка розуміє значення статевих відносин, та хоче і може отримувати від них насолоду. Та нажаль, такий здавалось би несуттєвий показник як вхід у піхву, може стати вагомою причиною незадоволеності сексуальним життям, та розвитку різноманітних комплексів. У сучасному світі відношення до подібної проблеми поступово змінюється, жінки стають більш розкутими та впевненими у собі, що дозволяє їм чітко сформувати свою проблему, а лікарю, в свою чергу, зрозуміти пацієнтку та виправити таку проблему.

Причини виникнення змін та їх усунення

Кожна жінка мріє про вагітність і народження здорової та щасливої дитини. Під час природніх пологів піхвові тканини розтягуються, а в деяких випадках навіть розриваються. Звісно, післяпологові розриви можуть бути зашиті, та вхід у піхву все одно може втратити свою пружність, допологовий вигляд. Саме для уникнення таких наслідків спеціалістами клініки естетичної хірургії Катерини Гуменної рекомендована пластика входу в піхву, ціна якої може варіюватися в залежності від складності операції. Таке хірургічне втручання дозволить не тільки повернути минулу пружність та чуттєвість, а також любов і гармонію вашим статевим відносинам.

Підготовка до операції

В цілому, корекція піхви включає у себе ряд хірургічних заходів, спрямованих на повернення чутливості та функціональності жіночім статевим органам. З метою вибору правильного методу пластики, пацієнтка має пройти попереднє обстеження і консультацію з лікарем. Здати аналізи на захворювання, адже операція протипоказана в разі їх наявності. Поверніть задоволення і красу у своє життя.

Катерина ГуменнаЛікар гінеколог, гінеколог-естетист,
в клініці ПластАрт керує напрямком
Intimkrasa
Переходьте на Telegram-канал
Відверто поговоримо про інтимне
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@intimkrasaСпецифіка професії не дозволяє
показати багато цікавої інформації
в Instagram та Facebook